АНОНС – Освітній захід для громад Закарпаття про комунікацію громадян з органами влади

11 жовтня 2023 року відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО  Закарпатської області.

Захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Учасники заходу: жителі, громадські активісти та представники громадських об’єднань громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Закарпатської області, а саме: Виноградівської, Буштинської, Великобичківської, Ясінянської, Білківської, Горінчівської, Міжгірської, Довжанської, Іршавської, Полянської громад.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/15lVBefnElyzhQp1o2uxXNNh5MfFpwytmEINSX6ShnwY/edit

Підключитися до конференції Zoom:

https://us06web.zoom.us/j/84995413594?pwd=OSAIVFvO0fB7543OyElB1lf39fntAv.1

Ідентифікатор конференції: 849 9541 3594

Код доступу: 787753

Участь у заході безкоштовна,  захід проводиться українською мовою.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ЯШЩГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.