Благодійна мотиваційна зустріч для дітей та дружин загиблих Героїв

Напередодні одного із найулюбленіших свят українських дітей – Дня святого Миколая, в Києві відбувся захід для дітей та дружин загиблих воїнів-захисників. Організатором зустрічі виступив БФ «Народжені перемагати», партнерами заходу стали ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» ,ресторан MAFIA, МХП – ЛЕГКО, БФ «МХП — Громаді», СамітКнига, Myplay, TheTOYfoundation, DELICIA, DeLaMark, BerkanaBeauty, БФ «Помагаєм», Plombear.

На захід були запрошені більше 50 гостей – жінки та діти. Діти мали змогу спробувати власні сили під час майстер-класу з приготування бургерів, а після цього отримати позитиві емоції граючи та розважаючись з аніматорами. Улюбленцем дітей став білий ведмідь на ім’я Пломбір з яким діти радо танцювали та фотографувались. Всі маленькі учасники отримали також солодкі подарунки від партнерів заходу. Для жінок організатори підготували зустріч з 3 цікавими лекторами, а саме психологинею Іриною Рукавицькою, яка розповіла як працювати з емоціями та трансформувати їх у ресурс, сомнологинею, експерткою зі сну Дар’єю Пилипенко, яка поділилася лайфхаками щодо подолання стресу за допомогою сну та тренером-мотиватором Дмитром Велико, який розповів про екологічне мислення та його принципи.

Голова організації виразив свої співчуття дітям та дружинам загиблих воїнів-захисників, а також вдячність за героїчні вчинки нашим полеглим Героям. Олександр Вознюк вказав, що українське суспільство наразі в неоплатному боргу перед полеглими військовими та має допомагати та захищати їх сім’ї.

Окрім того Голова організації зазначив, що життя триває, а отже ми маємо оберігати дитинство дітей загиблих воїнів та допомагати їм боротися з травмою втрати близької людини та жити далі. «Війна та втрати не повинна відібрати у дітей та їх матерів бажання повноцінно жити, здійснювати власні мрії та насолоджуватись життям. Росія може тимчасово забрати у українців світло, але їй ніколи не вдасться погасити вогонь у серцях наших людей»-зазначив Олександр Вознюк.

Щиро дякую всім Партнерам за те, що підтримали і долучилися до проведення такого важливого заходу!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.