Благодійний концерт для дітей міста Одеси

7 травня 2016 року відбувся благодійний концерт для дітей міста Одеси, організований прихожанською церковною школою, та Національним Університетом Одеська Юридична Академія. На концерт були запрошені за сприяння Одеського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” діти з інвалідністю міста Одеси різних спеціальних навчально-виховних установ міста Одеси.

Була представлена чудова дитяча театральна вистава за участі дітей прихожанської місцевої церковної школи про чесноти, мораль, вибір, правду, де в ігровій театральній формі діти могли побачити як таланти та чесноти можуть бути позитивними та негативними.  Було дуже цікаво, по дитячому весело. Під час вистави діти виконували гарні Великодні пісні. Зал аплодував.

По закінченню вистави, дітей пригощали солодким та усі могли вільно поспілкуватись, обмінятись враженнями, потоваришувати.

Діти з інвалідністю спеціальних шкіл інтернатів відзначили, що їм дуже подобаються такі заходи й вони з радістю проводять час в новому середовищі, а тим більше серед інших дітей. Для нас їх радість, усмішки, хороший настрій, впевненість є показником вірної діяльності що направлена на їх розвиток, соціалізацію, інтеграцію, адаптацію.

Щиро, сердечно дякуємо транспортній компанії ТОВ ТУРИСТ, що знаходиться в місті Одеса за неодноразову допомогу, котру вони надають дітям з інвалідністю з дитячим церебральним паралічем та наслідками поліомієліту в перевезенні їх на заходи, що організовані для їх розвитку, реабілітації та дозвілля. Діти та колектив закладу з вдячністю, добротою відгукуються, щодо наданої їм допомоги, та кажуть, як для них це важливо та необхідно.

Такі спільні зусилля багатьох небайдужих організацій, особливо важливі для діток, що мають особливості в наш нелегкий час. Крім того, що це робить їх дитинство яскравішим, щасливішим та незабутнім, ми здійснюємо важливу спільну соціальну роботу для розвитку дітей з інвалідністю, відчуття їх необхідності та важливості для суспільства, захищеності, та толерантності навколишнього середовища. В свою чергу свої емоції, враження, почуття вони вміють проявляти в творчості: в малюнках, творчих роботах. Ми захоплюємось їх вмінням тонко відчувати навколишній світ та вмінням це зображати в своїй творчості. Багатьом з них потрібно докладати багато зусиль, терпіння щоб виконати ту чи іншу творчу роботу.

Діти з інвалідністю особливо потребують нашої опіки та допомоги в підготовці до самостійного життя, так як їх життєвий шлях розпочався змалечку з труднощів з здоров’ям, й дуже часто вони мають складні сімейні обставини. Відповідальність та зусилля направлені на виховання та розвиток таких діток мають позитивний результат для суспільства в цілому, адже ми виховуємо повноцінне майбутнє нашої держави.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує Національному Університету Одеська Юридична Академія за спільні організовані соціальні заходи, в котрих приймають участь діти з особливими потребами, а також, за спільну діяльність, направлену на допомогу дітям з інвалідністю. Бажаємо керівництву процвітання, успішних студентів, наукових досягнень.

Прес-центр


From Благодійний концерт, м. Одеса, 07.05.2016. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 5/09/2016 (4 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.