Всеукраїнський флешмоб «Подаруй Ветерану повагу та посмішку»

До дня відзначення 71 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні всі осередки Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» організували акцію “Подаруй Ветерану повагу та посмішку” за участі дітей з особливими потребами з різних куточків України. Було організовано вільне привітання дітьми з інвалідністю випадковим перехожим Ветеранам на центральних площах, громадських місцях міст Київ, Одеса, Вінниця, Черкаси, Миколаїв, де діти висловили їм свою повагу, вдячність та подарували солодкий символічний знак  уваги.

Перший гарний приклад щирості, поваги здійснив голова організації Одександр Вознюк в м. Київ, та з радістю передав естафету усім іншим учасникам, дітям з особливими потребами. Дуже приємно та несподівано було й дітям й ветеранам. Цікаво, що діти з особливими потребами самі потребують допомогу та опіку з радістю ділились теплотою, увагою та солодощами з ветеранами, котрі вже є людьми похилого віку. Таким чином діти з особливими потребами цінують суспільство в котрому ми живемо, вміють та вчаться ділитись позитивом, та тим що й для них є цінне, а також, мають змогу долучитись до відчуття важливості, любові власної держави та поваги до неї. Опісля такого весняного патріотичного флеш-мобу, звичайно, дітей також почастували солодощами та обговорили як важливо поважати історію, традиції та культуру нашої країни.

Ми, Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в межах програмної діяльності та Статуту нашої організації здійснюємо діяльність направлену на соціалізацію, адаптацію та інтеграцію молодого покоління, що має особливі потреби. Нам важливо, щоб наше суспільство було безбар’єрним для кожного, та давало рівну можливіcть для самореалізації, відчуття повноцінності, можливостей усім без виключення. Така діяльність можлива за спільного об’єднання зусиль усіх членів  нашого суспільства, розуміння цієї проблематики, підняття в суспільстві на національному рівні культури, толерантності, терпимості, співчуття, доброти, співучасті, відповідальності.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.