Благодійний творчий проєкт «Дует з зіркою»
Голова ВГОІ «Правозахисна спіл ка інвалідів» Олександр Вознюк відвідав великий весняний концерт благодійного творчого проекту «Дует з зіркою».
Проєкт являє собою щорічні (навесні та восени) телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом із Зірками української естради та джазу.
Відомі артисти об’єднались у творчі колобараціі заради благодійної мети-допомоги дітям. У концерті взяли участь: Камалія, Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Петро Чорний, Катя Чілі, Alyosha, Діма Коляденко, Олексій Сагаловський, Євген Хмара, Ігор Мізрах, Laud, Scarlett, Brava, дует «Анна-Марія», Гурт Лісапетний Батальон.
Кошти з продажу квитків на цей концерт підуть на організацію безкоштовних творчих курсів для дітей з інвалідністю.
«Дует із зіркою»- проект, який допомагає в соціалізації дітей з інвалідністю у сучасному суспільстві методами та засобами культури. Наразі- це особливе завдання для усього нашого суспільства: створити ефективну модель інтеграції таких дітей в соціум, дати їм можливість для реалізації себе та побороти усі стереотипи, які заважають цьому високому завданню
Висловлюємо щиру подяку організаторам проекту за підтримку і звісно ж за шалені емоції, які отримали юні учасники. Адже виступити на справжній сцені із зіркою – це мрія кожної дитини!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.