Робочий візит до Луганської та Донецької областей УкраїниГолова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк на запрошення Програми ООН з відновлення та розбудови миру з робочим візитом завітав до Луганської та Донецької областей України.
У якості спікера Голова організації взяв участь в роботі мобільного діалогового майданчика: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України», що відбувся за підтримки членів Консультативної ради з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру. Учасники заходу шляхом діалогу та обговорення кращих практик і новітніх інструментів, що народилися у громадськості в межах співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в сферахтрансформації конфліктів, культури миру та інклюзії для розбудови ефективної та сучасної молодіжної, освітньої та культурної миротворчих політик, планували та готовили команди з числа учасників та учасниць заходу (молодь та супроводжуючих дорослих), які в подальшому зможуть втілили напрацьовані ідеї в життя своїх громад.
Також під час робочого візиту Олександр Вознюк зустрівся з місцевими активістами та представниками громадських організацій осіб з інвалідністю, які функціонують у регіоні. Голова громадської спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний виразив подяку ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та безпосередньо Голові Організації за роботу над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні,зазначив, що представники місцевої громади вдячні за візит та передав обереги-ангелів миру, яких виготовили діти з інвалідністю, що проживають на лінії розмежування. Олександр Вознюк вказав, що надзичайно приємно отримувати подібні подарунки та завірив, що особисто передасть обереги кожному з членів команди, які працювали над створенням Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
В ході робочого візиту Голові організації також відвідав Славянский курорт,поспілкувався з відпочиваючими на ньому людьми з інвалідністю, які розповіли про наявні проблеми та відсутність умов для відпочинку та оздоровлення людей з інвалідністю. Олександр Вознюк завірив, що особисто займеться озвученими проблемами, ініціюватиме обговорення питання Славянського курорту на засіданнях Ради безбар’єрності та зустрічах з чиновниками, а також обов’язково повернеться та влаштує повторну зустріч з членами громади.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.