Церемонія нагородження GRAND QUEEN UKRAINE & QUEENS AWARD CEREMONY 2021

14 грудня 2021 року відбулася церемонія нагородження GRAND QUEEN UKRAINE & QUEENS AWARD CEREMONY 2021.

Вперше на одній сцені одночасно відбулося вшанування обраних королев краси та переможниць найпрестижніших конкурсів та обрання Mіss та Mrs. GRAND QUEEN UKRAINE 2021, що об’єднали навколо себе найвидатніших та найуспішніших красунь-українок, які здобули для своєї країни найвагоміші перемоги.

Організаторами конкурсу є засновниця Асоціації королев України Ірина Оськіна та співорганізатором заходу Олена Голуб. Місія Асоціації полягає в тому, щоб популяризувати красу, жіночність та успішність сучасної жінки, створити та підтримувати імідж справжньої Королеви, показувати на прикладі учасниць Асоціації, що бути Королевою — це не лише престижно, а й корисно для суспільства.

Подію відвідали зіркові гості серед яких:  KAZKA, Жан Гріцфельдт, Стелла Захарова, Влада Литовченко, Ірина Бактиая, Олеся Тарасенко, Міла Кузнєцова, Світлана Вольнова, Лілія Олійник, Віталіна Савчук, Ірина та Вʼячеслав Дюденко та інші.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк долучився до заходу та вручив нагороду Яні Штапір. Зазначимо, що пані Яна тричі зареєстрована у книзі рекордів Гінеса, володарка титулів «Міс Індивідуальність», «Найкраща українка в професії 2021». Також вона художник-дизайнер, портретист, інклюзивна модель, коуч і блогер, яка веде свій блог про мистецтво та права людей з інвалідністю.

Також відзнаки від Асоціації Королев України отримали 20 найвидатніших українських королев краси, переможниць міжнародних конкурсів, лідерок думок, благодійниць, меценаток, активних прогресивних жінок країни, зокрема: Влада Литовченко, Альона Федорова, Євгенія Головачова, Олена Щиковська, Вікторія Пишненко, Інна Леон, Юлія Ігнатченко, Ірина Косенко, Анна Гомонова, Олена Бринза, Юля Іванова, Анжеліка Костіна, Ірина Рудневська, Віталіна Савчук, Яна Штапір, Ірина Онопенко, Ольга Левченко, Міла Кузнєцова, Лілія Олійник, Марія Снитнікова, Анастасія Гурій.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» дякує організаторам та партнерам заходу за проведення такого маштабного св’ята жіночності та краси.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.