Чергове засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України


01 червня 2021 року відбулось чергове засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України у режимі відео-конференції під головуванням Олександра Вознюка, у якому взяли участь адвокати: Богдан Чиж, Руслан Богорел, Дмитро Жарий, Людмила Лунгул, Ольга Поломарчук, Оксана Зельдич, Іванна Костракевич, Олександр Підкова, Натела Неженець-Чеканова.
Нагадаємо, що Комітет з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України займається узагальненням та аналізом міжнародних та вітчизняних правозахисних практик з питань захисту прав осіб з інвалідністю, поширює відповідні аналітичні та методичні матеріали серед адвокатів, у тому числі шляхом проведення семінарів, круглих столів, конференцій, тренінгів, вебінарів та інших заходів, а також слідкує за дотриманням професійних прав адвокатів, які мають статус осіб з інвалідністю.
На засіданні були обговорені як нагальні питання, які стосуються організації роботи Комітету, так і підрезюмовано результати діяльності Комітету у І кварталі 2021 року. Так, наразі семінар «Три погляди на правила адвокатської етики або особливості взаємодії адвоката з особами з інвалідністю», який було розроблено членами Комітету акредитовано ВША НААУ та проведено декілька онлайн-семінарів слухачами яких стали адвокати з різних регіонів України.
Також значної уваги було приділено питанню щодо Плану роботи Комітету у ІІ-IV кварталі 2021 року. Так, члени Комітету дійшли згоди, що до запланованих активностей необхідно додати підготовку пропозицій до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка була затверджена Кабінетом Міністрів України.
Окрім того, члени Комітету наголосили на необхідності активної участі у заходах (круглих столах, конференціях, форумах тощо); підготовці наукових публікацій (статей, коментарів, рекомендацій тощо), що будуть публікуватись на сайті НААУ та здійсненні іншої діяльності, спрямованої на розвиток адвокатури в Україні , а також захисту прав осіб з інвалідністю, ініціюванні підписання меморандумів про співпрацю з компетентними державними органами, діяльності у сфері аналізу законопроектів, зауважень, пропозицій, рекомендацій, експертних думок.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.