День працівника соціальної сфери

Традиційно, у першу неділю листопада відзначається професійне свято ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ-День працівника соціальної сфери.
Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя і робить добро не тільки зі службового обов’язку, а й з веління совісті та покликом душі; тим, хто обрав для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію- постійну підтримку та захист тих, хто найбільше цього потребує, виконання благородної суспільної місії-служіння людям.
У цей день ми вшановуємо людей, які своєю роботою роблять значний внесок в покращення життя інших та завжди готові простягнути руку допомоги тим, хто її потребує.
Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, ця робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян.
Під контролем соціальних працівників сьогодні є питання збереження фізичного та психічного здоров’я людей, вирішення безлічі конфліктів між громадянами, планування сім’ї та допомога родинам, що опинились у скрутному становищі.
Шановні друзі та партнери! Вітаємо вас зі святом працівника соціальної сфери!
Щиро бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, щастя та радості! Нехай все добро зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.