День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності. Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

Це свято було запроваджено майже рік тому, під час святкування 30-ї річниці незалежності нашої держави. Його встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського, підписаним під час урочистостей до річниці. І хоча це свято молоде, воно спрямоване вглиб віків – для того, аби утвердити спадкоємність понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

Ми святкуємо цей день в умовах війни і ще з більшою гостротою відчуваємо важливість Дня Української Державності для консолідації української нації. Бо в цій війні ми боронимо своє українське, те, що по праву належить нам – свою територію, державний суверенітет, українську мову, державні символи. Ми відстоюємо історичну справедливість, відвойовуємо своє право на самобутність.

Берегти єдність нині, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш розвинутих сучасних держав світу.

Щиро вітаємо Вас із Днем Української Державності! У цей день ми, українці, особливо дякуємо всім, хто боронить нашу землю і незалежність на передньому краї, і прямо зараз дає відсіч російському агресору на фронті. І усім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.