“Для мене це свято” (Максим, 9 р.)

«Привіт усім! Мене звати Максим. Мені 9 років. Я живу в м. Ладижин, Вінницька область. Все життя люблю різних тварин. Особливо коней. Коли я стою поряд з ними чи катаюсь на них, то мені здається що ми розуміємо один одного, ніби я знаю їх мову, а вони мою. Я бачусь з моїми улюбленими тваринами раз в 2 тижні. Для мене це свято, з самого ранку вже хороший настрій, та я перший готовий до поїздки на ранчо.


До зустрічей я готуюсь особливо уважно, завжди візьму з собою якусь смакоту для свого улюбленця. Після прогулянок нам дозволяють їх пригощати та гладити.  Катаюсь на конях уже майже рік часу незалежно від погоди. Дуже радий, що можу з ними бачитись. Маю мрію в майбутньому теж продовжувати кататись та працювати на іподромі чи ранчо, щоб бути ближче до них. Може стану ветиринаром й буду допомагати різним тваринам, я поки що ще не вирішив. А ще хочу поділитись своїм особистим. З кожною зустріччю  та катанням на кониках, я почуваюсь як звичайна здорова людина. Мені, потім, ніби краще ходити, та ні, навіть  літаю, я б сказав. Зі мною ходять кататись також друзі. Вони теж дуже люблять проводити час з кониками.

Знаю, що таку можливість мені та моїм друзям подаровано спільно двома чудовими організаціями: ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», та ГО “Зелений Гай”. Дякую їм та бажаю міцного здоровя, щастя, успіхів!»

Наша організація ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» спільно ГО “Зелений Гай” продовжує проект іпотерапії в регіонах України. Завдяки йому, діти в різних куточках України мають змогу оздоровлюватись, катаючись на конях та проводячи час на свіжому повітрі. Дякуємо усім небайдужим, хто долучився та долучаєтьсся до такого корисного проекту. Для нас є важливим, щоб якомога більше дітей з обмеженими можливостями почували себе щасливими та повноцінними. Більшість з них мають позитивну динаміку при постійному контакті з тваринами. Для нас є результатом покращення стану їхнього здоровя та психоемоційне розвантаження. Розуміємо, що його неможна переривати, та ми мусимо докласти усіх зусиль, щоб цей всеукраїнський проект продовжувався якомога довше.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.