Допрем’єрний показ документального україно-шведського фільму «Вдивляючись в темряву»

Щороку, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день незрячих, метою якого є привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо незрячих людей та їхніх прав.
У ТРЦ «Gulliver» розпочався допрем’єрний показ документального україно-шведського фільму режисера Сергія Волкова «Вдивляючись в темряву», створеного за підтримки Держкіно.
Після прем’єри фільму о 18:00 відбулась прес-конференція та дискусія, на якій були присутні режисер Сергій Волков, продюсер Галина Криворчук, композитор Володимир Рунчак, тифлокоментатор Любомир Покотило та інші члени команди, начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроєктів Держкіно Артем Голосов, а також герої фільму – полковник запасу ЗСУ, інструктор, сапер Віталій Галіцин, перекладач Денис Петров, народний депутат VIII скликання, Герой України Юрій Шухевич, психолог Тетяна Таран, професор, власник офтальмологічної клініки Андрій Сергієнко.
Команда фільму запросила до участі представників міністерств і відомств, громадських організацій та ініціатив, уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, голову Національної асамблеї людей з інвалідністю України, керівництво Українського товариства сліпих та громадських організацій, які опікуються захистом прав і свобод людей з інвалідністю.
Представляючи інтереси людей з інвалідністю, я не можу залишатись осторонь цієї проблеми, яка стосується значної частини нашого суспільства. Просто уявіть собі життя людей у непроглядній пітьмі…
Цей фільм заслуговує вашої уваги! А життя незрячих людей – вашої допомоги, розуміння і підтримки.
На допрем’єрний показ був запрошений і Голова ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” Олександр Вознюк.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.