«Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього»Відбувся черговий онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту людей з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтингу.
Темою уроку стало актуальне питання «Як і де знаходити клієнтів?». Слухачі курсу дізналися про такі важливі аспекти як:
1. що таке «позиціювання» та навіщо воно потрібно копірайтерам;
2. чи потрібно копірайтерам бути присутнім у соціальних мережах, у яких саме, як правильно вести профіль та про що писати у соціальних мережах;
3. як створити якісне портфоліо, що саме має увійти до нього, що слід врахувати, які інструменти для створення портфоліо існують та де його розмістити;
4. способи пошуку клієнтів/замовників: види, переваги та недоліки кожного;
5. біржа фрілансу як спосіб пошуку клієнтів;
6. сайти роботи як спосіб пошуку клієнтів;
Також, традиційно для закріплення отриманих знань слухачі курсу отримали домашнє завдання та до наступного уроку працюватимуть над створенням власного портфоліо копірайтера.
Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.