З Днем працівника соціальної сфери!

Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це свято стосується майже 150 тисяч професіоналів, які працюють у соціальних службах. Вони піклуються про найбільш вразливі категорії населення: людей з інвалідністю, сиріт, літніх людей, ветеранів, багатодітних та малозабезпечених сімей.
Соціальна робота – це місія, яка вимагає, крім чуйності і доброти, ще й високого рівня професіоналізму, вміння своєчасно і якісно надавати допомогу! Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Шановні працівники соціальної сфери, ваша праця сповнена гуманізму, доброти, милосердя, тепла та є запорукою того, що громадяни України, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час.
Щиро дякуємо Вам за те, що робите таку потрібну і гуманну справу! Бажаємо кожному з представників цієї благородної професії міцного здоров’я, щастя, достатку, невичерпної енергії в роботі! Нехай заслужена повага людей надає вам сили, нехай все намічене виконується!
Зі святом Вас, працівники соціальної сфери!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.