Форум прогресивної молоді СИНЕРГІЯ


25 березня в місті Бориспіль проходив форум прогресивної молоді СИНЕРГІЯ, на якому зібралися громадські діячі, представники громадських організацій, бізнес-структур, депутати Бориспільської міськради, представники учнівського самоврядування та просто активні молоді люди — усі, хто формують молодіжну політику Борисполя.
Присутні на форумі переглянули відео-ролики з презентаціями, а голова національно-молодіжної ради Андрій Колобов презентував проект «Місто дружнє до дітей та молоді».
В свою чергу під час свого виступу Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук назвав найбільшою проблемою на рівні всієї країни виїзд талановитої креативної молоді за кордон. Щомісяця на постійне проживання до інших країн виїжджають тисячі українців. Завдання влади зробити так, щоб молодь відчувала себе комфортно та мала можливість реалізовувати молодіжну політику на місцях. «Коли говорять, що влада повинна щось робити для молоді, я не розділяю цю думку, тому що молодь сама здатна зробити дуже багато, але завдання влади створити таку систему цінностей, щоб молодь могла реалізовувати свої плани,» — наголосив Анатолій Федорчук.
Під час роботи у групах учасники форуму назвали три найбільші проблеми сучасної молоді. Перша: через низький рівень життя багато студентів змушені поєднувати навчання з роботою, і навіть декількома, замість того, щоб більше уваги приділяти навчанню та саморозвитку. Друга проблема — це відсутність у місті сучасного центру для проведення зустрічей та дозвілля молоді. Третю озвучили молодші учасники форуму. Вони мріють про нестандартний підхід до викладання шкільних предметів, тому що учням у школі часто буває нудно й нецікаво на уроках. Найактивніші учасники форуму вели дискусії на теми: дозвілля у місті, участь молоді у прийнятті рішень та можливості самореалізації молоді.
На семінарі обговорювалися проблеми участі молоді в житті міста, а також перспективні плани соціального сегменту. Кожна пропозиція зафіксована, сподіваємося, найближчим часом реалізується. Активну участь у форумі взяли представники громадських організацій осіб з інвалідністю, в тому числі і представники ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.