Відвідування виробничих потужностей партнераВажливе місце в адаптації та соціалізації молоді з інвалідністю є відвідування виробничих потужностей наших партнерів. Зазначені заходи позитивно впливають на психологічний та емоційний стан людей з інвалідністю, оскільки ознайомившись з процедурою виробництва є розуміння того, що брати участь в процесі виготовлення продукції, надання послуг населенню, за наявності певних навиків, можуть всі категорії населення, в тому числі і особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення.
Ось і цього разу молодь з інвалідністю відвідала виробничі потужності з виробництва сухих сніданків, снеків, тощо.
Відвідувачів ознайомили з процесом виробництва на всіх її стандіях починаючи із заготовки необхідних компонентів і до виробництва кінцевої продукції. Молодь мала можлвість ознайомитись з процесом виробництва каш,мюслів,подушечки з начинками,батончики і хлоп’я. І звичайно після екскурції відвідувачи мали можливість все це скоштувати.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” дякує нашим партнерам за можливість проведення екскурсії на його потужності та за отриманні подарунки.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.