Голова Правозахисної Спілки Олександр Вознюк та голова ГО “Національна асоціація спинальників України” Дмитро Посунько мали добру нагоду відвідати  реабілітаційний центр Super Humans  (https://superhumans.com/), що у Винниках біля Львова.

Через війну тисячі українців отримали складні поранення, були травмовані на полі бою чи на вулицях міст.

«Super Humans» – це створена потужна організація у відповідь на виклики часу. Це всеукраїнський сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих та дітей.

Усі послуги Центру – безкоштовні, їх надають за залучені кошти українських та іноземних благодійників (без вкладень із держбюджету). Найбільшим донором суперклініки став Говард Баффет, який також завітав на відкриття центру.  Майже усі кошти з його пожерти скерували на ремонт та закупівлю обладнання для першого корпусу клініки. Один мільйон – на протези для перших пацієнтів.

Також представники Центру розповіли, що  на сьогодні є вже сформований склад із запчастин, складових та допоміжних засобів реабілітації, однак з огляду на кількість людей, які потребують відновлення і допомоги, це є не достатньо. Тому клініка потребує додаткових коштів для збільшення можливостей допомагати українцям, постраждалим внаслідок війни.

У центрі уваги клініки – індивідуальний підхід до реконструкції тіла, протезування кінцівок, трансплантації шкіри, екзоскелетів, що базується на сучасному медичному обладнанні вітчизняного виробництва, а також психологічна підтримка пацієнтів.

Щомісячно у Центрі отримують професійну реабілітацію близько 50 осіб. Програму реабілітації розробляють для кожного індивідуально.

До речі, зараз уже добудовують новий корпус, який надасть можливість станціонарно реабілітовувати людей. На сьогодні військових спеціальним транспортном привозять зранку та відвозять ввечері до госпіталів на території Львівщини.

А вже до 2025 року у планах відкрити  також  ще 5 таких Центрів у інших областях України. Реабілітаційний центр відкритий до співпраці, прагне до постійного розширення можливостей допомагати. Є бачення плідного та ініціативного партнерства із приватними та міжнародними партнерами.

Продовжуємо працювати на Львівщині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.