Головна сімейна премія України – «Родина року 2021»


Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк взяв участь в експертному журі головної сімейної премії України – «Родина року 2021».
Премія «Родина року» – проект, покликаний знайти та відзначити родини, котрі гідні стати взірцем для всієї України. Головна мета заходу – нагадати суспільству, що кожна родина – важлива і особлива, а сімейні цінності – це запорука відродження та розквіту нації, а також найважливіший ресурс та найцінніший скарб у житті кожної людини. Успішна держава починається із щасливої родини, бо кожна людина, насамперед, піклується про затишок і добробут близьких, це найважливіше для всіх нас.
Організатори заходу здійснили високу місію-об’єднали людей аби показати наскільки красивою є українська сім’я, її традиції та відзначили тих, хто на власному прикладі показує важливість родинних цінностей, сповідує високу любов, шанує рідних та близьких.
35 найдостойніших сімей отримали почесні нагороди серед них: багатодітні матері та багатодітні родини, творчі та бізнесові тандеми. Захід підтримало чимало партнерів: відомих особистостей та громадських діячів, лідерів думок та зірок шоу-бізнесу, серед яких: актриса Ольга Сумська, актор Дмитро Ступка, телеведучі В’ячеслав Соломко, Олена Філонова, Святослав Гринчук, Тимур Мірошниченко, Поліна Логунова, Світлана Вольнова, Вадим Мичковський (дядя Жора), співачки Катерина Бужинська, Камалія, дует «Анна-Марія», співаки Павло Зібров, Віталій Козловський, Михайло Хома (Дзідзьо).
Олександр Вознюк вручив нагороду подружжю Демкурів: Тарасу та Ірині, які понад 30 років будують і родинні стосунки, і власний бізнес, а ще реалізовують соціальні та благодійні проекти, які направлені на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, підтримку молодіжного підприємництва, екологічну трансформацію, культурну дипломатію.
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» дякує чарівниці заходу Ірині Оськіній та її помічникам і бажає премії «Родина року» щороку збирати друзів.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.