ІІ засідання Ради безбар’єрності. Затвердження Урядом Плану заходів щодо впровадження Стратегії безбар’єрності12 липня 2021 року Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк взяв участь у другому засіданні Ради безбар’єрності, яку створено для моніторингу та контролю стану виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.
Члени Ради безбар’єрності ознайомилися з доопрацьованим Планом заходів на 2021-2022 роки на виконання Нацстратегії. План заходів передбачає понад 250 ініціатив, що мають бути втілені у найближчі два роки. Серед усіх заходів було визначено сім пріоритетних проектів. Вони стосуються найбільших бар’єрів, з якими українці стикаються щодня. Присутні на заході міністри профільних міністерств представили ці проекти членами Ради безбар’єрності, серед яких:
Проект 1: Стандарти інфраструктурної безбар’єрності України.
Проект 2: Інформаційна кампанія «Україна без бар’єрів». Покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття.
Проект 3: Доступ до інтернету в українських селах.
Проект 4: Фізична доступність громадських будівель .
Проект 5: Ветеранська підприємницька ініціатива G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives).
Проект 6: Впровадження в Україні міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я.
Проект 7: Шкільна освіта для всіх.
Рада безбар’єрності погодила допрацьований План заходів. Саме ці флагманські проекти стануть ключовими для всіх органів державної влади в реалізації Нацстратегії безбар’єрності.
14 липня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив масштабний План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Безбар’єрність стає новою суспільною нормою!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.