IV Міжнародний форум з інтелектуальної власності

 

7 червня 2017 року відбувся один з найбільш значущих заходів у сфері права інтелектуальної власності-IV Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF 2017). Генеральним Організатором форуму вже четвертий рік поспіль стало видавництво «Юридична практика».
У Форумі взяли участь понад 100 представників юридичного ринку, бізнесу та державного сектора. Організатору вдалося створити ефективний майданчик для обговорення проблем у сфері права інтелектуальної власності, перспектив розвитку практики, останніх новин у сфері авторського і патентного права, торгових марок, а також для обміну досвідом захисту прав інтелектуальної власності на міжнародному рівні.
Під час Форуму учасники обговорили новели «інтелектуального» судоустрою, а також міжнародний досвід захисту права інтелектуальної власності.
Учасники дізналися про те, як зробити об’єкти інтелектуальної власності цінним бізнес-активом, а також – як монетизують інтелектуальну власність сучасні стартапери.
Крім цього, все нове, що сталося за рік у сфері авторського і суміжних прав, у патентному праві, торгових марок і географічних позначень – у фокусі трьох секцій одразу.
На запрошення організаторів заходу в форумі прийняли участь адвокати та члени ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.