Продовження святкування Міжнародного дня захисту дітей в Одесі

В продовження святкування Міжнародного дня захисту дітей, в Одеському апеляційному господарському суді відбулось урочисте закриття благодійної виставки творчих робіт дітей з особливими потребами.
Голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Морщагіна та голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк особисто привітали дітей та зазначили, що подібні заходи стали вже доброю традицією в рамках багаторічної співпраці з надання дітям допомоги.
На даному святі одночасно зібралися діти відразу з трьох спеціалізованих закладів: школа-інтернат №91, школа-інтернат №87 та Одеський дитячий будинок-інтернат, в яких перебувають діти з особливими потребами.
Виставка творчих робіт дітей – це більш ніж 300 унікальних виробів та картин, які власноруч були створені дітьми з обмеженими можливостями. Впродовж виставки, яка тривала два місяці, усі охочі: співробітники суду та гості, мали змогу не лише отримати естетичне задоволення, а й придбати вподобані вироби ручної роботи, тим самим підтримати юних дарувань у їхніх творчих успіхах.
Також, сьогодні у дітей була можливість ближче познайомитись з професією юриста, їм була проведена ознайомча екскурсія залами судових засідань, а після – інсценоване судове засідання, де діти виступили в якості суддів, прокурорів та адвокатів.
Кожний подібний захід, завдяки якому діти мають можливість розширити свій кругозір та проявити різні таланти є для них справжнім святом, на яке вони чекають та до якого старанно готуються.
Наприкінці свята всі діти отримали на згадку про цікаву подорож до Одеського апеляційного господарського суду розвиваючі, розважальні та творчі подарунки, а також яскраві спогади та гарний настрій.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує пані Наталії Морщагіній за турботу і увагу до дітей, за справжнє жіноче серце, яке дарує особливим діткам своє тепло та радість.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.