Майбутнє лісу в твоїх руках


17 березня 2016 року в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Вінницький місцевий осередок ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» спільно з ГО Ладижинська міська природоохоронна організація «За чисте довкілля» здійснено висадку зелених насаджень, дерев у передмісті м. Ладижин (Вінницька область). Дана спільна акція об’єднала молодь в зусиллях збереження природи та навколишнього середовища.

Діти з особливими потребами, що також приймали участь в цій події, особливо були раді можливості попрацювати спільно з усіма та долучитись до проблеми захисту навколишнього довкілля. Свіже повітря та невимушена дружня атмосфера посприяла знайомству між учасниками та новій дружбі. Ми, в свою чергу, відзначили корисність таких справ для виховання молоді, її згуртуванню для захисту навколишнього середовища, й можливість дітей усвідомити свою відповідальність за життя на цій планеті.

Голови ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк та ГО Ладижинської міської природоохоронної організації «За чисте довкілля» Людмила Черновецька обговорили подальшу співпрацю та участь в даному напряму із залученням на практиці дітей з інвалідністю до проблем захисту довкілля, для виховання гармонійності, любові до природи та розуміння єдності світу.

Прес-центр


From “Майбутнє лісу в твоїх руках”, м. Ладижин. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 3/26/2016 (7 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.