Молоді волонтери м. Ладижин Вінницької області підтримують дітей з особливими потребами

Вінницький осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” спільно з ГО Ладижинська міська природоохоронна організація “За чисте довкілля” організували та провели ряд екскурсій-відпочинок  до місцевого кінного клубу для молоді, що навчається в  навчальних закладах м. Ладижин Вінницької області, спільно з дітьми з інвалідністю м. Ладижин.

Діти з задоволенням мали можливість, познайомитись, потоваришувати, ближче поспілкуватись з живою природою, покататись та погодувати тварин, уважно послухати про догляд за ними та важливість спілкування людей з ними, та користь кінної їзди для людей що мають проблеми зі здоров’ям, а також користь для психоемоційного розвантаження.

Також було запропоновано за згодою та бажанням молоді відвідувати кінний клуб у зручний для них час та допомагати у заходах що проводяться на території кінного клубу  з реабілітації дітей з особливими потребами, а саме іпотерапії, а також догляду за тваринами. Молодь відреагувала позитивно висловивши бажання бути волонтерами з допомоги в роботі з дітьми з особливими потребами взагалі з будь-яких заходів. Ми дуже раді що молодь відгукнулась у допомозі для дітей з особливими потребами. Ми раді відзначити, що нинішня молодь небайдужа та толерантно ставиться до осіб з обмеженими можливостями й активно приймає участь у допомозі в організації їх дозвілля, реабілітації, та просто спілкується та товаришує.

Хочемо зазначити що на сьогодні молодь Вінничини й раніше активно, регулярно приймає участь у спільних заходах що направлені на допомогу дітям з особливими потребами. Діти розуміють що важливим є не лише допомога, а й любов та увага, яку вони приносять та дарують дітям з особливими потребами.

Програма діяльності нашої організації саме направлена на безбар’єрність суспільства та толерантність щодо осіб з обмеженими можливостями.

Прес-центр


From Ладижин, квітень 2016 р.. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/26/2016 (41 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.