Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – день захисту дітей. водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Ви – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі прикладуть максимум зусиль, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Сьогодні й кожного наступного дня, просимо всіх дорослих, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни нашої країни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.

Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З повагою
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»                                                                                       Олександр Вознюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.