Відвідування Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря та Ботанічного саду

В Міжнародний день захисту дітей вихованці Недільної парафіяльної школи «Сяйво», що діє при Свято-Миколаївському храмі, разом із керівником прот. Михаїлом Гуменюком та підопічні громадських організацій, отримали паломницьку поїздку до Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря та у Ботанічний сад.
Поїздка розпочалася з молебну. Всі разом помолились, попросили у святого Миколая, щоб нас охороняв під час подорожі. Після молебну отець Михаїл покропив всіх водою і благословив у дорогу.
Потрапивши на територію Ботанічного саду, діти та молодь відразу поринули в зелень кущів та рослин, якими буяє ботанічний сад. Помилувалися сотнями різнобарвних троянд, красою краєвидів.
Де іще можливе тісне спілкування з природою у межах великого міста?
Після прогулянки Ботанічним садом спустились до Видубицького монастиря, де мали можливість насолодитись неймовірною величчю храмів і поринути в надзвичайну духовну атмосферу.
На кінець поїздки, в храмі Преображення Господнього, насельник монастиря ієромонах Павло Юристий у співслужінні прот. Михаїла Гуменюка відслужили подячний молебень.
Наші діти, ввійшовши в храм, молились за те, що вони мають батьків, сім’ю та здоров’я. Під час цієї молитви в храмі стояла цілковита тиша. Було видно як діти щиро молились Богу. Після молебну всіх присутніх окропили святою водою та помазали святим єлеєм.
Повернувшись додому, на вихованців недільної школи чекав приємний сюрприз від громадської організації «Добродій» – отримали м’ягкі іграшки.
Дітки розійшлись по домівках задоволені та переповнені прекрасними враженнями.
Поїздка стала набуттям невичерпної енергії та мрії на майбутні подорожі.
За цікаву і захоплюючу подорож для дітей ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує керівнику ПП «Автосервіс» Гроні Євгенію Миколайовичу, президенту ГО «Добродій» Басараб Тетяні Анатолівні та керівнику недільної школи отцю Михаїлу.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.