Олександра Вознюка обрано до нового складу Ради адвокатів міста Києва


Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» вітає Голову організації адвоката Олександра Вознюка з обранням до нового складу Ради адвокатів міста Києва.
Зазначимо, що 07 листопада 2021 року у конференц-залі бізнес-центру «Леонардо» відбулась звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва.
Голову ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександра Вознюка було обрано до нового складу Ради адвокатів міста Києва. Склад нової Ради сформовано з 25 осіб, строк повноважень яких становить 5 років. Пишаємося тим, що Голова нашої організації долучився до команди високопрофесійних правозахисників та працюватиме на благо української адвокатури.
Пане Олександр, переконані, що Ваші наполегливі зусилля як високоосвіченого та незалежного фахівця, який дбає про честь і гідність своєї професії, буде винагороджено повагою і довірою громадян та колег!
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» також вітає адвоката Петра Костянтиновича Рябенка з переобранням на посаду Голови Ради адвокатів міста Києва. Прийнявши адвокатуру міста Києва в 2016 року в скрутному та фактично не працюючому стані Петро Костянтинович зумів в складні часи для київської адвокатури перезапустити, налагодити стабільну роботу адвокатського самоврядування, поновити авторитет київської адвокатури за що отримав одноголосну підтримку під час голосування за його кандидатуру на конференції адвокатів міста Києва.
Новому складу Ради адвокатів міста Києва бажаємо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, оптимізму та нових досягнень для розвитку адвокатури в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.