Засідання Консультативної ради з питань соціальної єдності










03 листопада 2021 року відбулося онлайн-засідання Консультативної ради з питань соціальної єдності.
Нагадаємо, що Консультативна рада з питань соціальної єдності (скорочено-КРСЄ) працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP та складається з громадських лідерів та представників органів влади, засідає в міру накопичення питань та ініціатив і допомагає складати і коригувати робочі плани UN RPP за напрямком її роботи «громадська безпека та соціальна згуртованість». Члени та членкині КРС допомагають розробляти окремі креативні активності, впроваджувати різноманітні цікаві спільні напрацювання та проекти, розвиваються самі та намагаються розвивати громадянське суспільство навколо себе, сприяють реформам в державі з урахуванням новітніх та інноваційних підходів у різних сферах.
На засіданні було прийнято рішення стосовно:
1. доопрацювання деяких розділів веб- ресурсу КРСЄ та системи його розсилок;
2. виступаючих на заході-Форумі ПРООН 20 листопада 2021 року, де будуть представлені кейси щодо волонтерської роботи;
3. створення групи для апробації гри по конфліктам, що в процесі розробки за підсумками ініціатив попередніх засідань КРСЄ;
4. проведення конференції по напрацюванням в роботі з діалоговими підходами до вирішення конфліктів та Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК) на 3 та 4 грудня та розпочати формування відповідної програми та спікерських виступів.
Також члени КРСЄ опрацювали можливості участі в розробці нових регіональних програм розвитку громадянського суспільства в Луганській та Донецькій областях та обговорили необхідність організації в режимі онлайн міжрегіонального круглого столу з проблемних питань спільнот людей з інвалідністю з залученням експертів з відповідних міністерств та відомств національного рівня, а також інклюзивних громадських радників.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.