Онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього»Відбувся онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтингу.
Урок був присвяченій темі «Рерайтинг». На ньому учасники курсу дізналися:
1. що таке «рерайтинг» та його види;
2. для чого потрібні унікальні тексти;
3. що таке «плагіат» та чому копірайтерам необхідно його уникати;
4. якими інструментами перевірити унікальність тексту;
5. принципи роботи сервісів антиплагіату;
6. що знижує унікальність тексту;
7. способи підвищення унікальності тексту.
Викладач курсу зазначив, що під рерайтом розуміють текст, що шляхом певних маніпуляцій (редагування, форматування) був отриманий з оригінального унікального тексту й при цьому також є унікальним продуктом. Відповідно, процес створення рерайта називається рерайтінгом.Грань між копірайтом і рерайтом надзвичайно тонка, а справжній якісний рерайт вимагає не менше, а часом навіть більше, знань і вмінь, ніж копірайт.
Для закріплення отриманих знань слухачі курсу отримали домашнє завдання та зможуть закріпити отримані знання на практиці.
Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.