Освітній проект для людей з інвалідністю “Англійська мова для початківців”28 квітня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативою та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся черговий освітній семінар з курсу «Англійська мова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Викладач курсу – Яресько Ольга Сергіївна.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк зазначив, що в умовах інтеграції України в світовий простір зростає потреба в підготовці активних і творчих особистостей, здатних до взаємодії з носіями різних мов і культур. Серед іноземних мов варто виділити англійську, адже це мова міжнародного спілкування та комунікації
Наразі навчання проходить у невеликих групах. Навчання у малих групах на заняттях іноземної мови сприяє подоланню мовних бар’єрів, усуненню сором’язливості та невпевненості осіб з інвалідністю у власних силах.
У процесі групової взаємодії на заняттях іноземної мови у здобувачів освіти розвиваються вміння слухати, узагальнювати інформацію, аналізувати почуте та робити висновки,аргументувати свою згоду чи незгоду.
Викладачем курсу використовуються комплексні методи та підходи, що дозволяють краще вивчити мову, так викладач застосовує метод «мозгового штурму», мета якого полягає в ініціюванні когнітивних процесів, розвитку уяви та творчості слухачів.
Нагадаємо, що завданням курсу є здобуття практичних навичок спілкування англійською мовою та розширення словникового запасу осіб з інвалідністю.
Зустрічі проходять один раз на тиждень ,тривалість зустрічі – півтори години.
Цей проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.