Підвищення спроможності батьківських об’єднань у представленні інтересів дітей та молоді з інвалідністю

26-29 липня 2016 року в м. Вінниці відбувся Всеукраїнський семінар «Підвищення спроможності батьківських об’єднань у представленні інтересів дітей та молоді з інвалідністю»


На заході були присутні близько 50 лідерів громадських організацій, активні батьки дітей з різними видами інвалідності зі всіх регіонів України, діти та молодь з інвалідністю. Організатори семінару надали право батькам прибути на форум разом з дітьми та забезпечили достатню кількість фахівців та волонтерів для організації дозвілля та денної зайнятості для дітей, на час перебування батьків на форумі.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» організувала участь у Всеукраїнському семінарі родині Кісляк. В семінарі взяв участь Кісляк Віктор Миколайович із донькою Катериною. Катруся має інвалідність з 2008 року (2-3 ступінь сколіозу). У жовтні минулого року дитина мала операційне втручання, проходила декілька місяців реабілітацію.

Під час заходу учасники розглянули шляхи та засоби активізації загально-національного громадського руху батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Україні, обговорили ситуацію щодо узгодження та консолідації дій, спрямованих на соціальну адаптацію родин та їх інтеграцію у суспільне життя.

В свою чергу діти з інвалідністю, які в повсякденному житті не могли обходитись без щохвилинної опіки батьків, зробили перші кроки до самостійності завдяки чудово організованій роботі сталкерів та волонтерів.

Родині Кісляк семінар дуже сподобався. Дорослі мали свою програму: слухали лекції, проводили дискусії, зустрічалися з лікарями, реабілітологами, представниками Асоціації «Відкриті серця».

Діти займалися в реабілітаційних центрах м. Вінниці, відвідували екскурсії. Катруся завжди була активною в житті класу, школи, за межами закладу. За активну участь у семінарі теж отримала сертифікат.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та родина Кісляк виражає подяку Національній Асамблеї інвалідів України» та Вінницькій обласній громадській організації «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» за отриману можливість взяти участь у семінарі.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.