Відпочинок у Карпатах дітей-сиріт з інвалідністю

1 серпня 2016 року 10 дітей-сиріт з інвалідністю та 2 вихователя супроводжуючих з спеціальних шкіл інтернатів міста Одеси відправляються в табір в мальовничих Карпатах, у чарівне містечко Ворохта, Івано-Франківської області, де з 02 серпня по 16 серпня, діти зможуть якісно відпочити, набратись сил, мотивації на весь рік, прийняти участь у розвиваючих групах та тренінгах по адаптації, інтеграції, розроблених спеціально для таких дітей, та який успішно впроваджений уже протягом останніх 20 років в таких літніх таборах.

Табір для дітей абсолютно безкоштовний. У таборі передбачено безкоштовне 4 разове харчування та проживання в комфортних 4-місних кімнатах. Під час відпочинку передбачені безкоштовні екскурсії та походи в гори в супроводі професійних місцевих екскурсоводів.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» виражає безмежну подяку Міжнародному благодійному фонду «Нове Покоління» та особисто пані Руслані Вжесневській, завдяки яким Організації було виділено 10 безкоштовних путівок для діточок.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» бажає діткам яскравого відпочинку, нових знайомств та емоцій, а ми, в свою чергу, будемо чекати від них своїх вражень.

Щасливої дороги!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.