Попелюшка в Одесі

30 березня 2016 року за сприяння Одеського міського осередку ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та за запрошенням Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету, діти з інвалідністю, вихованці школи-інтернат, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Макаренка, мали можливість відвідати прекрасний дитячий балет «Попелюшка».

Діти з інвалідністю залишилися під великими позитивним враженнями балету всім відомої чарівної казки, яку вони вперше бачили та переживали виключно за допомогою прекрасної музики та не менш чарівного танцю.

Заворожуюча постановка, майстерність балету, чарівна музика і казкові костюми заставили діточок затаїти подих та співпереживати за героїв.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» вкотре хоче висловити щиру подяку та повагу колективу Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету за надану можливість подаровану дітям з інвалідністю, казковий настрій та за турботу, котра в серцях залишилася у кожного і дає впевненість, що кожна людина є особливою і потрібною в нашому суспільстві.

Дані спільні зусилля в роботі з дітьми з інвалідністю перш за все направленні на адаптацію та соціалізацію діток до нашого суспільства, та як частина реабілітації для покращення їхнього самопочуття та здоров’я. Регулярні відвідування дітьми з інвалідністю громадських культурних місць надає чудовий приклад та мотивацію для їх творчого розвитку. Ми з радістю можемо констатувати, що при надзвичайній складності роботи з дітками з особливими потребами, при регулярності та безперервності таких відвідувань культурних заходів, є значна динаміка покращення їх здоров’я, розвитку та психоемоційного стану.

Прес-центр


From “Попелюшка” в Одесі. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/04/2016 (12 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.