​Позачергове засідання Ради адвокатів України

22 липня 2016 року відбулось Позачергове засідання Ради адвокатів України за участі членів рад адвокатів регіонів, в якому взяв участь Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк, який є адвокатом та діючим членом Ради адвокатів Київської області.

Ключове питання Позачергового засідання Ради адвокатів України – захист прав адвокатів та недопущення наступу на конституційний статус інституту адвокатури в Україні. Основна тема засідання – тиск на адвокатуру, який розпочався з масових одночасних обшуків адвокатів 5 липня.

Слід зазначити, що на засідання Ради Адвокатів України не з’явилися раніше запрошені Голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник та заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Як зазначила у своєму виступі Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова: «В останні декілька тижнів ми стали свідками надзвичайних подій, які ведуть нашу країну до небезпечної межі. Якщо вони будуть далі розгортатися, а для цього є всі підстави, нас чекає колапс правової держави, руйнування верховенства права, конституційних засад захисту прав і свобод громадянина».

Боротьба з порушеннями прав та гарантій адвокатської діяльності, спробами тиску на захист, втручаннями в адвокатську діяльність є пріоритетом діяльності Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України.

Саме належний захист адвокатів, в їх законній діяльності, є основним підґрунтям надання правової допомоги всім категоріям громадян. Адвокат повинен бути впевнений, що його професійна та законна діяльність не стане підставою для незаконного тиску та іншого виду переслідування адвоката.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.