Проведення фокус-групового дослідження в Миргородській громаді Полтавської області

29 березня 2023 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела фокус-групове дослідження в Миргородській громаді Полтавської області. Ініціатива реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У заході взяли участь лідери громадських організацій, місцеві активісти та представники місцевого самоврядування. В ході дослідження учасники обговорили питання залучення громадськості до прийняття рішень у громаді, зокрема:

  1. Прийняття рішень у сфері питань освіти, охорони здоров’я, дозвілля, планування бюджетних витрат.
  2. Отримання знань та нових інструментів щодо можливостей залучення громадян до процесів прийняття рішень.
  3. Консолідація зусиль громадських організацій у процесі прийняття рішень у громаді.

Також учасники вказали на ряд викликів щодо можливості залучення до процесів прийняття рішень. Серед таких викликів було відзначено: архітектурну недоступність установ, відсутність інформації, відсутність в громадськості достатніх знань щодо ролі та функцій місцевого самоврядування.

Озвучені учасниками виклики допомогли глибшому розумінню існуючих у громаді проблем. Отримана інформація та документи будуть відображені в досліджені та допоможуть команді проєкту підготувати змістовні практичні рекомендації щодо їх подолання.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.