Сенчанська громада в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

30 березня 2023 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» провела фокус-групове дослідження в Сенчанській громаді Миргородського району Полтавської області. Захід відбувся в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

До заходу долучилася голова Сенчанської сільської ради Наталія Сліпухова та представники громадських організацій, що діють на території громади.

Під час заходу було обговорено питання залучення громадськості до прийняття рішень у Сенчанській громаді. Зокрема, на території громади функціонують дві громадські організації, які потребують інституційної підтримки для ефективної участі з розробленні та прийнятті рішень у громаді. Під час заходу також було обговорено інструменти, які дозволять громадськості активніше взаємодіяти з органами місцевого самоврядування.

Наразі Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» продовжує дослідження в Полтавській області та здійснює напрацювання рекомендацій щодо подолання викликів та налагодження ефективного залучення представників громадськості до прийняття рішень у громаді.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.