Розробка Комунікативного плану до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк взяв участь у черговій стратегічній сесії щодо розробки Комунікативного плану до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Нагадаємо, що наразі триває розробка Комунікативного плану до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ухваленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Як показав досвід, далеко не завжди процес комунікації між владою та представниками громадянського суспільства, в тому числі і громадськими організаціями людей з інвалідністю та активістами, які працюють в сфері захисту прав людей з інвалідністю є ефективним. Часто між тими, хто доносить інформацію, і тим, хто її сприймає виникає цілий ряд специфічних бар’єрів.
Наразі над Комунікативним планом працюють представники громадянського суспільства та науковці, представники ключових Міністерств та відомств держави, які прагнуть підготувати якісний і дієвий документ, який враховуватиме позиції усіх зацікавлених сторін і сприятиме ефективному впровадженню нової безбар’єрної філософії країни.
Працюємо далі, безбар’єрній Україні бути!
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» висловлює подяку Радниці-Уповноваженій Президента України з питань безбар’єрності за організацію та технічну підтримку зустрічі!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.