Семінар «Як не піддаватися паніці та зберігати психічне здоров’я під час карантину»

03 квітня 2020 року у форматі відеоконференції за спільною ініціативою ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та Київський Центр реабілітації людей з інвалідністю, відбувся семінар на тему «Як не піддаватися паніці та зберігати психічне здоров’я під час карантину».
В семінарі взяли участь Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», заступниця директора з соціальної та психологічної реабілітації Центра, психолог-гіпнотерапевт, експерт Телеканал Інтер «Стосується кожного» – Татьяна Гайгель, завідувач відділення соціальної реабілітації Центру – Перепеченко Олеся, практикуючий психолог, тренер з позитивної психотерапії – Наталія Ремесник, член ВГО Асоціація людей з інвалідністю-спинальників України;
– Ковальчук Тетяна, директор Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги – Бреус Сергій, соціальний вихователь В центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дніпровського району – Ролінська Інна та реабілітанти Центру.
Організатори заходу зазначити, що під час пандемії COVID-19 та світової кризи, коли перегляд будь-яких новинних ресурсів тягне за собою негативну реакцію, переживання, тривогу, паніку та страх особливої актуальності набуває питання як зберегти власне емоційне здоров’я.
Турбуючись про психічне здоров’я та емоційний стан людей з інвалідністю організатори підготували серію матеріалів від експертів в різних галузей знань. Учасники заходу серед яких є фахівці у сфері охорони здоров’я, представники соціальної сфери та юристи поділились власними лайфхаками щодо того як зберігають внутрішній спокій та залишаються емоційно здоровими.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.