Засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю Національної асоціації адвокатів України

07 квітня 2020 року відбулось засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю Національної асоціації адвокатів України у режимі відеоконференції.
Участь у засіданні взяли адвокати-члени Комітету Олександр Вознюк (Голова Комітету), Дмитрий Жарий, Тетяна Родіна, Оксана Зельдич, Іванна Костракевич, Людмила Лунгул, Ольга Паламарчук, Олег Полозюк та представник Національна асоціація адвокатів України Дмитро Батяй.
Члени комітету презентували присутнім проект семінару «Три погляди на правила адвокатської етики або особливості взаємодії адвоката з особами з інвалідністю».
Після презентації семінару члени комітету мали змогу висловити свої міркування та побажання щодо нього.
Семінар «Три погляди на правила адвокатської етики або особливості взаємодії адвоката з особами з інвалідністю» розрахований на адвокатів та працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги, які надають правову допомогу особам з інвалідністю.
Завдання семінару – підготовка осіб, які надають правничу допомогу особам з інвалідністю, до правильного та ефективного спілкування з ними для результативного захисту прав та законних інтересів таких осіб, прибрати наявні бар’єри та зробити адвокатуру більш доступною для всіх категорій населення, забезпечити їх право на захист.
Планом семінару передбачено вивчення таких тем, як: поняття дискримінації, поняття інвалідності, правила поведінки з особами з інвалідністю, нормативно-правові акти, які регулюють захист прав осіб з інвалідністю. В ході семінару спікерами було проаналізовано судові рішення, які стосуються дискримінації за ознакою інвалідності, а також зазначено, які заходи забезпечення адвокатом прав клієнта – особи з різними видами інвалідності можуть бути вжиті під час судового розгляду.
Учасники заходу зазначили, що ефективне використання адвокатами та працівниками системи безоплатної правової допомоги інформації, яка була озвучена під час проведення семінару не лише сприятиме більш якісному виконанню їх професійних обов’язків під час захисту прав та інтересів осіб з інвалідністю, а й допоможе покращити знання про особливості роботи з особами з інвалідністю в цілому.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.