Тендерне оголошення

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках грантового проекту «Інновації та розумні пристосування як інструмент доступу до правосуддя», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю товару.

Дата оголошення про тендер:30 листопада 2020 року.
Термін подання тендерних пропозицій: до 14 грудня 2020 року.
Інформація про предмет закупівлі:
Найменування предмета закупівлі – Сходовий підйомник на гусеничному ходу універсального типу LG2004/150АОО8.
ДК 021:2015 – «33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Кількість -1 предмет
Предметом закупівлі є товар, а саме: сходовий підйомник на гусеничному ходу універсального типу LG2004/150АОО8, який має наступні технічні характеристики:
Характеристики
Загальна вага пристрою 84 kg
Масабазовогообладнання 46 kg
Масаважеляуправління 38 kg
Максимальнаянагрузка

150 kg

Потужністьдвигуна 300 W

Максимальнірозміри

144 x 83 x 99 cm
Мінімальна ширина сходів 93 cm
Мінімальнийрозмір посадки сходів(“L” форма) 120 x 130 cm
Мінімальнийрозмір посадки сходів(“U” форма) 120 x 240 cm
Максимальний кут нахилу сходів 70% = 35°
Максимальна швидкість (сходинок / хв) (іззарядженоюбатареєю) 15

Потужність батареї 12V. 27 A/h
Напругаживленнявідзарядноїбатареї 100-240V 50-60 Hz
Середнятривалість заряду батареї (поверхи) (див. Людина вагою 80 кг) 27
Середнятривалість заряду батареї (поверхи) (див. Людина вагою 130 кг) 12
Автономність з індикатором заряду в запасі (поверхи) 4
Часзарядкиакумулятора (годин) 8
Температура зберігання з упаковкою (в сухому середовищі) -10 – 50 °C
Діапазонробочих температур в місцівикористання 0 – 40 °C

Розміриупаковки 116 x 70 x 50 cm
Загальнавага з упаковкою 101 kg

A-зваженийрівень звукового тиску < 70 dB
ВІБРАЦІЇ: в системі ручного управліннявовняноготіла <2,5 m/s2<0,5 m/s2

Строк надання товарів/ послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.
У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: 84112, Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 2, Територіальне управління Державної судової адміністрації країни в Донецькій області.

Умови оплати за поставлений товар.
Оплата вартості товару здійснюється в національній валюті шляхом банківського перерахування коштів на рахунок, зазначений Постачальником за умовою виплати по факту поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)
Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1. Копія Статуту або іншого установчого документу, завірена належним чином учасником;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
3. Документ, який підтверджує статус та повноваження особи на підписання договору – протокол зборів засновників про призначення директора, президента, голови правління тощо, наказ про призначення керівника або виписка (витяг) із зазначених документів (у разі підписання керівником організації-учасника), доручення (довіреність) керівника учасника та документальне підтвердження статусу та повноважень особи, яка видала доручення (довіреність), щодо видачі доручення (довіреності) – у разі підписання іншою особою. Надається один із перелічених документів;
4. Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;
5. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
6. Оригінал Рахунка-фактури
7. Зразок договору поставки товару
8. Паспорт товару (якщо необхідно)
9. Ліцензію на товар (якщо необхідно)
10. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців
11. Та інші документи, якщо вважає за необхідне
Примітка: документи повинні містити розбірливі зображення та текст
Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
У разі наявності факту зазначення у пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначені результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє пропозицію такого учасника.
Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг
Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресоюvgoi.psi@gmail.comдо 4 грудня 2020року.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Форма тендерної пропозиції встановлена у Додатку № 2 до цього оголошення.
Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.
Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені до 18:00 14 грудня 2020 року іззазначенням на конверті назви постачальника та помітки “Відкритий тендер: надання товарів/послуг” «Інновації та розумні пристосування як інструмент доступу до правосуддя», за наступноюадресою: 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, 5, офіс 405/406, назваГО: Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів та в електронному вигляді надіслані на пошту ПРООН grants@gurt.org.ua з темою листа «Угода № RPP/2020/10/225/AJ – відкритий тендер» .

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 14 грудня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.
Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 17 грудня року.
Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Голова
Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»
Вознюк Олександр, телефон 067 431 62 36

контактна особа щодо тендеру – Вознюк Олександр, телефон 067 431 62 36

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.