Тренінг «Виборчі права людей з інвалідністю»
30-31 травня 2018 року в Києві в рамках проекту BRIDGE відбувся тренінг «Виборчі права людей з інвалідністю».
Проект BRIDGE (це програма професійного розвитку з особливим упором на виборчі процеси) створений Міжнародною Фундацією Виборчих Систем (IFES) разом з Австралійською виборчою комісією (AEC), Міжнародним інститутом демократії та сприяння виборчим процесам (IDEA), Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Відділом Організації Об’єднаних Націй з надання допомоги в проведенні виборів (UNEAD).
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» була представлена на даному заході партнером організації, адвокатом.
Протягом двох днів на тренінгу були підняті, обговорені та опрацьовані міжнародні стандарти та принципи у виборчому процесі, озвучені проблеми в виборчому законодавстві, з якими стикаються люди з інвалідністю в світі та в Україні, які існують шляхи вирішення цих проблем, що вже імплементовано в Україні та потенційно може бути застосоване в майбутньому. .
Крім того в цілому було опрацьовано глобальні чинники, які саме викликають проблеми у реалізації прав людей з інвалідністю. А саме вплив стереотипів стосовно формування світогляду у реалізації прав та можливостей як для самих людей з інвалідністю так і для суспільства загалом.
На запрошення організаторів заходу у тренінгу взяли участь представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів». Організація підтримує спрямованість проекту BRIDGE на захист прав осіб з інвалідністю та вважає, що озвучення проблем та пошук їх вирішення в рамках професійних дискусій допомагають не тільки захищати права людей з інвалідністю, але й виконують просвітницьку діяльність, коли люди дізнаються про свої права та способи їх захисту.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.