Вітаємо з Всесвітнім Днем вишиванки!

Сьогодні, як і кожного третього четверга травня, люди в Україні та за кордоном вдягають традиційні вишивані сорочки на знак того, що вони знають свою історію й шанують культуру.

Всесвітній день вишиванки, без перебільшення, це всесвітній день єднання. Сьогодні свято відзначають у 60 країнах світу.

Історія вишиванки сягає давніх часів Трипільської цивілізації, українська вишиванка – це прадавній оберіг. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Навіть науковці визнають, що у вишивці зашифровано наш генетичний код. Тому для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці. Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

У вишиванці закладена велична історія боротьби українського народу за свободу , незалежність, мову та культуру. Сьогодні вона знову допомагає Україні виборювати Перемогу. Вишиванка – це наша броня. Наша сила та ідентичність. Наше минуле, сьогодення та майбутнє.

Зі святом! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.