Вітаємо з Міжнародним днем сім’ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу суспільства світу на важливість та приорітетність сім’ї.

Сім’я є основним елементом суспільства де зберігаються  людські цінності, культура та історична спадкоємність поколінь. Саме сім’я являється основою фундаменту суспільства та держави, а в цілому й є основою добробуту за запоруки успіху, розвитку суспільства.

Про розвиток й успішність держави можна чітко судити та прослідкувати з розвитку та успішності  сім’ї та  сімейних традицій. Взаємопов’язаними є усі інститути суспільства з інститутом  сім’ї.

З  сім’ї розпочинається життя людини. Саме  початок життя людини в сім’ї є  необхідною та достатньою першою умовою для розвитку майбутнього покоління. Незважаючи на складність економічного фактору в державі  сім’я може подолати багато труднощів для самозбереження та розвитку й достатньої адаптації до навколишніх чинників. Сім’я є тим джерелом безмежної безумовної любові, поваги, солідарності та прихильності прийняття для її членів та для розвитку особистості, що не може бути замінено повністю іншими інститутами виховання та перебування.

Без  сім’ї не може існувати людина. А дитина тим більше потребує її.

Діти з інвалідністю потребують  сім’ю значно більше в силу фактору здоров’я та необхідної постійної підтримки та уваги з боку дорослих. На жаль, змушені констатувати, що багато з них її не мають через життєві обставини, та вимушені виховуватись в спеціальних державних закладах. Колективи цих закладів в міру своїх можливостей всебічно опікуються дітьми з інвалідністю, для багатьох з них це дійсно як  сім’я, але звичайно маму з татом жоден інститут виховання та утримання не може замінити дитині.

Звичайно, що громадська організація, та жодна соціальна установа не може замінити таким дітям з особливими потребами бажану повноцінну  сім’ю, але своєю діяльністю ми можемо цим дітям дати більше уваги, любові, турботи, затишку, опіки та підготовити їх до майбутнього самостійного життя, допомогти їм адаптуватись до нашого суспільства, до самостійності, інтегрувати їх в нього, допомогти їм відзнайти своє місце в ньому.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» щиро вітає усіх  з святом Міжнародний день сім’ї, бажає усім  любові, міцного здоровя, сімейного затишку,  процвітання. Щиро віримо, що усі труднощі трапляються на життєвому шляху в кожній  сім’ї роблять її лише  сильнішою, дружнішою та щасливішою.

Як громадська організація закликаємо берегти свої сім’ї, шанувати та любити один одного, підтримувати слабших, та надихати на подвиги сильніших, пробачати непорозуміння, терплячості та толерантності.

А сім’ї, де проживають дітки з інвалідністю особливо вітаємо з цим святом, цінуємо та гордимось вашою мужністю, витривалістю, людяністю й закликаємо цінувати один одного, та вірити в мрії, адже чудеса та мрії здійснюються в самий несподіваний момент та спосіб.

З повагою, голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.