Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Я МАЮ ПРАВО!”Вже декілька років поспіль Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України разом з Міністерством юстиції України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні проводиться конкурс шкільних малюнків на правничу тематику приуроченого до Дня захисту дітей.
За завданням конкурсу школярі малюнком мають розкрити питання дотримання прав дитини. Протягом останіх двох місяців юні художники надсилали свої роботи в Головні тереторіальні управління юстиції кожної області України.
Відбіркові комісії кожного регіону визначивши найкращі творчі роботи направили їх для розгляду Всеукраїнською експертною комісією.
01 червня, в Всесвітній день захисту прав дітей, в приміщенні Міністерства юстиції відбулось засідання експертної комісії, що з поміж десятків неймовірно потужних робіт обрала найкращі.
Кожен з переможців у трьох вікових групах та трьох номінаціях отримав запрошення та відвідав 10 червня Міністерство юстиції для участі в урочистому нагородженні переможців конкурсу. Цінні та пам’ятні подарунки переможці отримали з рук керівництва Міністерства юстиції та партнерів заходу.

Всеукраїнській громадська організація “Правозахисна спілка інвалідів” виступила партнером заходу. Керівник ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” Олександр Вознюк особисто звернувся із напутньою промовою та привітав цінними подарунками переможців конкурсу.
В свою чергу Керівництво Міністерства юстиції України та Всеукраїнської експертної комісії нагородили ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” та особисто Голову організації Олександра Вознюка почесними подяками.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.