Вивчаємо англійську на карантині


22 квітня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативою та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся черговий освітній семінар з курсу «Англійська мова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Завдяки викладачці курсу Ольга Яресько, яка є особою з інвалідністю, надає ожливість людям з інвалідністю, які бажають розвиватись та прагнуть більшого освоїти базові навички з спілкування англійською мовою. Крім того, здобувачи знань мають наглядний приклад, що інвалідність не є обмеженням для навчання та свого особистого розвитку, що в подальшому може розширити їх власні можливості.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк зазначив, що знання іноземних мов відкриває людям низку нових можливостей, адже знання мов – це можливість для спілкування, перспективи в освіті і цікавій роботі, інтегрованість в європейське співтовариство. Серед іноземних мов варто виділити англійську, адже це мова міжнародного спілкування та комунікації.
Туризм та подорожі, мистецтво, кіно, бізнес, наука та навчання, інтернет та інші сфери стають набагато ширшими і набувають нових фарб. Розмовляючи англійською, особа знайде набагато більше можливостей для власного розвитку та реалізації свого потенціалу. Також англійська об’єднує людей та допомагає отримувати знання з нових джерел інформації.
Для кращого засвоєння програмного матеріалу на курсах англійської мови викладачем – Яресько Ольгою Сергіївною використовуються комплексні підходи, що дозволяють краще вивчити мову.
Метою курсу є здобуття практичних навичок спілкування англійською мовою. Навчання в невеликих групах створює комфортні умови на занятті, в ході якого у здобувача освіти є можливість удосконалювати вимову і спілкуватися з одногрупниками та викладачем на різні теми.
Зустрічі проходять один раз на тиждень , тривалість зустрічі – півтори години.

Цей проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.