Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів09 листопада 2021 року відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Засідання пройшло у режимі «круглого столу», темою обговорення стало питання : «Соціальна підтримка та реабілітація осіб з інвалідністю».
Захід було проведено в Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», головним завданням якого є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на досягнення всебічного розвитку осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю.
Мова йшла про те, як зробити життя людей з різними формами інвалідності максимально зручним, комфортним та соціально наповненим. Питання реабілітації осіб з інвалідністю є ключовим фактором, що впливає на можливість їх інтеграції у суспільство та є дуже важливим і актуальним. Зазначимо, що вирішення цього питання-один із аспектів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Законодавство в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю безперечно потребує удосконалення, тому Комітет намагається всіляко підтримувати законодавчі ініціативи, що стосуються підвищення соціального захисту вказаних категорій осіб.
Прямуємо до змін разом!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.