Засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України12 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України у режимі відео-конференції під головуванням Олександра Вознюка, у якому взяли участь адвокати: Тетяна Красник, Юлія Усова, Іванна Костракевич, Людмила Лунгул, Оксана Зельдич, Олег Полозюк, Дмитро Жарий, Олександр Гурняк, Богдан Чиж.
Нагадаємо, що Комітет з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі НААУ (надалі у тексті- Комітет), є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів України відповідно до розпорядження Голови НААУ, РАУ від 06 лютого 2020 року. Комітет займається узагальненням та аналізом міжнародних та вітчизняних правозахисних практик з питань захисту прав осіб з інвалідністю, поширює відповідні аналітичні та методичні матеріали серед адвокатів, у тому числі шляхом проведення семінарів, круглих столів, конференцій, тренінгів, вебінарів та інших заходів, а також слідкує за дотриманням професійних прав адвокатів, які мають статус осіб з інвалідністю.
На засіданні були обговорені як нагальні питання, які стосуються організації роботи Комітету, так і підрезюмовано результати діяльності Комітету у III кварталі 2021 року, а також обговорено плани та ідеї щодо діяльності Комітету у IV кварталі.
Голова Комітету Олександр Вознюк зазначив, що членами Комітету була пророблена величезна робота, проте закликав не зупинятися на досягнутому та вказав, що наразі перед Комітетом стоїть багато практичних завдань, а тому варто консолідувати зусилля для досягнення результату.
Серед здобутків комітету Голова комітету зазначив наступні: семінар «Три погляди на правила адвокатської етика або особливості взаємодії адвокатами з особами з інвалідністю», який повністю розроблений членами Комітету наразі акредитовано ВША НААУ та наразі проведено декілька онлайн-семінарів слухачами яких стали адвокати з різних регіонів України. Згадав Олександр Вознюк і за активну участь членів Комітету у правоосвітницьких заходах, які проводились Комітетом та НААУ для представників вразливих категорій населення: людей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також було вказано, що члени Комітету активно співпрацюють із представниками влади щодо напрацювань проектів нормативно-правових актів та внесення змін до окремих нормативно-правових актів щодо захисту прав людей з інвалідністю.
Присутні на засіданні члени Комітету погодили план роботи на наступний квартал та зазначили коло питань, які потребують обговорення на наступному засіданні.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.