Засіданні Робочої групи з обговорення зауважень та пропозицій щодо внесення змін до ДБН В.2.2-40:2018


13 травня 2020 року представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» взяли участь у засіданні Робочої групи з обговорення зауважень та пропозицій щодо внесення змін до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».
Захід був організований Міністерством розвитку громад та територій України, за підтримки Конфедерації будівельників України та пройшов у режимі відеоконференції.
Нагадаємо, що 01 квітня 2019 року набрав чинності ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд . ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» є обов’язковим для застосування усіма юридичними та фізичними особами на території України, окрім будівництва індивідуальних житлових будинків.
20 лютого 2020 року розпочала роботу Робоча група, основними завданнями якої є аналіз питань, що потребують унормування, а також опрацювання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб з метою підготовки пропозицій до проекту Технічного завдання на розроблення Зміни №1 до ДБН.
Під час засідання відбулось обговорення пропозицій щодо внесення змін до ДБН щодо:
– Вимог до земельних ділянок.
– Вимог до планувальної організації будівель та споруд.
– Особливих вимог до середовища життє діяльності мало мобільних груп населення.
– Засобів безпеки, орієнтування, отримання інформації при користуванні середовищем.
– Вимог до проектувань будівель і споруд громадського призначення із урахуванням потреб осіб з порушенням зору.

Спікерами заходу стали:
-Марина Литвинчук, т.в.о. гендиректора Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону;
-Сергій Білоус, директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону;
-Антоніна Банних, керівник експертної групи збереження архітектурної спадщини та створення безбар’єрного простору Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» наголошує, що люди з інвалідністю є повноцінними членами нашого суспільства і потребують постійної уваги до своїх проблем, і саме держава має створити для людей з інвалідністю можливість вести незалежний та повноцінний спосіб життя, тобто вжити конкретних заходів для усунення будь-яких перешкод, що утруднюють або унеможливлюють доступ до споруд, транспорту, а також до інших об’єктів і послуг .

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.