Засідання Комітету з питань адресної соціальної підтримки населення та соціального захисту

19 червня 2023 року відбулось засідання Комітету з питань адресної соціальної підтримки населення та соціального захисту окремих його категорій за участю представників Міністерства соціальної політики України, членів Громадської ради Міністерства соціальної політики України, запрошених експертів на якому обговорювали питання щодо вдосконалення механізму виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам та підтримки дітей-сиріт, які евакуйовані закордон із зони бойових дій.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк зазначив, що держава, в тому числі і профільне міністерство- Міністерство соціальної політики України мають докласти всіх зусиль для повернення та інтеграції дітей, позбавлених батьківського піклування вивезених до Туреччини із зони проведення активних бойових дій.

Голова організації запропонував залучити до обговорень Національну асоціацію адвокатів України, а також створити спільну робочу групу для повернення українських дітей додому. Також спікер зазначив, що за потреби необхідно долучати європейські національні асоціації адвокатів та міжнародні правозахисні організації для висвітлення проблеми та надання підтримки. Згідно з даними Секретаріату ООН, вторгнення рф в Україну спровокувало наймасштабнішу міграційну кризу з часів Другої світової війни, тому наразі необхідно розробляти програми та стратегії рееміграції українців.

               Рухаємось далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.